Montážny technológ

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacfinálna výška mzdy v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte znalosti z výrobných procesov a štandardov kvality? Vyznáte sa v technických výkresoch a nerobí Vám problém navrhovanie technických riešení? Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť. Pošlite nám Vaše CV a poďte pracovať do medzinárodnej spoločnosti s dobrým ohodnotením a možnosťou posúvať a rozvíjať sa.
Vašou náplňou práce bude:
• Vývoj a realizácia nových procesov, na základe požiadaviek centra výskumu a vývoja a procesných inžinierov.
• Nasledovanie a pravidelné používanie všetkých dostupných nástrojov na riešenie problémov
• Zodpovednosť za nastavenie parametrov, byť technickým expertom na zverených technologických linkách
• Navrhovať a zúčastňovať sa na nepretržitom zlepšovaní procesov v oblasti bezpečnosti, environment, kvality a efektivity.
• Zabezpečovať dobrý technický stav strojov s použitím nástrojov autonómnej a preventívnej údržby
• Zabezpečovať optimalizáciu strojov.
• Plnenie ukazovateľov technológie a údržby výrobnej jednotky.
• Kontrola a udržiavanie stavu a dostupnosti náhradných dielov zverenej výrobnej linky

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Čítanie technických výkresov
• Anglický jazyk, komunikatívna úroveň
• Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Autocad.
• Elektromechanika – silné kompetencie v oboch oblastiach – mechanika a elektrotechnika
• Silný základ v mechanike, pneumatike a senzorovej technike
• Vedomosti z ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania
• Kľúčové nástroje kvality, základy FMEA, PPAP, P-FMEA, Kontrolný plán, Flow chart
• Layout – Tvorenie rozloženia a dispozície liniek a liniek v závode
• Čítanie technickej dokumentácie a nákresov (hlavne mechanických a eletrotechnických)
• Schopnosť navrhovať technické riešenia pre asembláž komponentov a overovanie procesu.
• Schopnosť vytvoriť proces na linke
• Schopnosť vytvárať požadované dokumenty ako reporty, akčné plány, návody, analýzy, ...
• Znalosť ergonómie manuálnych staníc (minimálne Golden zone, Strike zone)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov