Aplikačný technológ

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť so zavádzaním procesov a znalosti z výrobného inžinierstva? Zaujímajú Vás technológie a ste zodpovedný a technický typ? Pre nášho významného klienta, ktorý rozširuje výrobu,  hľadáme technicky zdatného aplikačného technológa. Pošlite nám Vaše CV a poďte pracovať do významnej medzinárodnej spoločnosti so zaujímavým ohodnotením.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
•  Ako referenčná osoba budete niesť zodpovednosť za technické použitie a pochopenie fungovania SMT zariadení
•  Zodpovednosť za nasadenie know-how technológie
•  Zodpovednosť za prinesenie a rozvoj osvedčených postupov v závode a v skupinách a úzka spolupráca s ostatnými závodmi a oddeleniami pre výskum a vývoj
• Povinnosť pracovať na optimalizácii procesu a riešení problémov (obzvlášť na redukcii nepodarkov (scrap) a produktivite)
• Zavádzanie nových zariadení, nových zmien technológie produktu pomocou zmeny technológie, sledovanie dodávateľov, písanie špecifikácií a validovanie zariadení

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• SMT – technológie povrchovej montáže
• PCB – výroba plošných spojov
• Počítačové zručnosti
• Word, Excel, Outlook
• Vzdelanie: strojný/ elektromechanický inžinier.
• plynulá angličtina povinná,
• Strojové čítanie výkresov
• Základy CAD
• Know how v elektromechanike, pneumatike, mazaní, elektrickom pohone
• Znalosti projektového manažmentu.
• P&P – Automatický proces výberu a umiestnenia
• AOI – proces automatickej optickej kontroly
• Selektívne spájkovanie, proces Reflow pece
• MES – databáza v SQL
• Laserové značenie PCBa
• Dizajn zariadenia (min. 2 roky)
• Strojová validácia a CMK
• Základné znalosti ISO TS podľa konkrétnej požiadavky zákazníka
• Expert na normy IPC
• Normy IAFT, VDA, ISO TS

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov