Operátor lisu Tofu - náborový bonus 500€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Banská Bystrica-Kremnička, Banskobystrický kraj
750 - 1 400 EUR/mesiac+denné príplatky do 40€ + dochádzkový bonus 50€ + prípl. za hlučnosť, nadčasy, na cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a zručného kolegu na dlhodobú prácu. Ponúkame zaujímavé ohodnotenie a zaujímavú prácu v našom rodinnom tíme. Patríme medzi popredných zamestnávateľov v regióne, pridaj sa k nám !

• priama manipulácia s Tofu
• obsluha zariadenia lisu
• nasolovanie, marinovanie Tofu
• komunikácia a spolupráca s ostatnými pracoviskami

• práca v 3 zmennej prevádzke, alebo víkendové zmeny PIA-NE, alebo SO-PO.
• Variabilná zložka, ktorou si hodnotený na dennej báze (0-5-10-15-20-25-40 EUR) - vyplácame ju mesačne podľa plnenia vopred stanovených cieľov Tvojej výkonnosti
• Dochádzkový bonus (50 EUR)
• Zákonné príplatky za prácu v noci, hlučnosť, nadčas
• Príspevok na stravné
• Príspevok na cestovné už po 1. mesiaci.
• Náborový bonus až 500 eur navyše ku mzde po ukončení skúšobnej doby!
• Dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• Karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk za zvýhodnených podmienok
• Príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninový darček
• Zľavy na naše produkty a jedlá
• Hromadné poistenie zodpovednosti za škodu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• vzdelanie v odbore potravinárstvo, výroba
• zodpovedný a pozitívny prístup k práci
• manuálna zručnosť

Špeciálna požiadavka :
• platný Zdravotný (potravinársky) preukaz
• hygienické minimum

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4775891  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac