JAVA Developer (SpringBoot, Maven, Rest API) - Freelance/TPP

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiac+ 13. plat a projektové odmeny. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu obsadzujeme pozíciu Java Developer/Referent oddelenia aplikačných systémov.

• Implementácia v programovacom jazyku Java, resp. iné programovacie jazyky
• Návrh architektúry a použitých technológii pre jednotlivé aplikácie
• Vytváranie programátorskej a technickej dokumentácie
• Spolupráca s členmi tímu a podpora tímu počas celého vývojového cyklu projektu

• 13. plat
• projektové odmeny
• flexibilnú pracovnú dobu
• možnosť práce z HO
• práca v moderných priestoroch stabilného zamestnávateľa
• príspevok zamestnávateľa do III.piliera
• rekreačný príspevok
• príspevok na stravu nad rámec zákona
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Minimálne 1 rok skúseností
• Znalosť anglického jazyka (B1/B2)
• Znalosť objektovo orientovaného programovania a SOLID princípov
• Znalosť programovacieho jazyka Java resp. iné programovacie jazyky
• Znalosť formátov XML, XSD, JSON
• Znalosť technológií Maven, Junit,
• Analytické a logické myslenia a chuť učiť sa nové technológie
• JAVA/SpringBoot/OOP/Maven/SVN
• SQL, PL/SQL
• Linux OS - Základy
• PC HW/SW Diagnostika - Základy
• JavaScript, VUE, Angular, React - výhodou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov