Validačný/á inžinier/ka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
1 450 - 1 700 EUR/mesiacfinálna výška mzdy v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte znalosti z oblasti riadenia projektov a komunikácia v anglickom jazyku pre Vás nie je žiaden problém? Ak chcete rozvíjať svoje doterajšie skúsennosti dajte nám o sebe vedieť. Pošlite nám svoje CV a poďte pracovať do nadnárodnej spoločnosti so zaujímavým ohodnotením.
Vašou náplňou práce bude:
- Ako validačný inžinier budete pracovať na projektoch vedúcich k zavádzaniu nových produktov a procesov.
- Byť hlavný expert na overovanie, špeciálne pre zavádzanie nového vybavenia; vývoj stratégií validácie, ktoré zabezpečia efektívne a robustné zavádzanie nového vybavenia.
- Od začiatku sa podieľať na projekte vývoja nového produktu, zároveň rozvíjať validačný prístup

- Návrh hlavných validačných plánov (MVP) pre nové zariadenia a/alebo projekty riadenia zmien
- Určiť najefektívnejšie a najkvalitnejšie validačné stratégie pre pilotné aj škálovateľné výrobné zariadenia, odporučiť a vytvoriť validačné a kvalifikačné prístupy, priority s požadovaným načasovaním a požiadavkami na zdroje
- Spolupráca s inžiniermi na testovanie SW
- Zabezpečiť dostupnosť materiálu a pripravenosť linky na validáciu
- Strana linky pri skúške prevzatia z výroby (FAT) a akceptačnej skúške na mieste (SAT), ako aj pri inštalácii zariadenia s technickými vedeniami, inžiniermi podľa potreby

- Vykonávať validačné činnosti na mieste
- Vytváranie reportov, vytváranie a udržiavanie technickej dokumentácie počas celého projektu v súlade s príslušnými normami/postupmi
- Školenia ďalších inžinierov
- V prípade potreby pôsobiť ako konzultant/kontrolór a schvaľovateľ pre externe vyrábané nové produktové zariadenia; validačné plány a protokoly
- Zabezpečiť, aby odborné znalosti týkajúce sa procesov produktov a kľúčových zariadení boli odovzdané miestnemu inžinierstvu/výrobe

- Štvrťročný bonus po skúšobnej dobe - max. 10% z mesačnej mzdy zamestnanca (na základe výsledkov výrobného závodu)
- Práca v nadnárodnej spoločnosti
- deň voľna navyše
- Možnosti Homem office
- Pružná pracovná doba
- Rozvojové školenia
- Pracovné príležitosti pre interných zamestnancov
- Referral bonus
- Doplnkový dôchodkový plán po skúšobnej dobe s príspevkom zamestnávateľa
- Sociálny fond (rôzne podpory a benefity pre zamestnancov)
- Bezplatná autobusová doprava v rámci mesta Michalovce
- Rôzne akcie / teambuildingové aktivity pre zamestnancov (žiadna pandemická situácia)
- Rôzne zamestnanecké zľavy u predajcov v rámci mesta Michalovce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 2-5 rokov skúseností ako procesný, kvalitatívny alebo validačný inžinier
- Znalosti a skúsenosti v operations, výrobe alebo strojárstve sú nevyhnutné
- Spolupráca s tímami v rámci výskumu a vývoja a výroby
- Skúsenosti s validáciou zariadení a procesov a štúdiami spôsobilosti

- Skúsenosti s kvalitou– procesná FMEA, kontrola kvality
- VŠ vzdelanie technického zamerania
- Znalosť projektového manažmentu
- PC programy, Office (Excel, Word a PowerPoint, Outlook/Teams)
- Štatistické nástroje ako Minitab, Project Management (Microsoft Project atď.) – preferované
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov