Senior Projektový/á inžinier/ka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s riadením projektov? Vyznáte sa v strojárstve a komunikujete po anglicky? Pre nášho nového klienta v Michalovciach hľadáme šikovného/ú projektového/ú inžiniera/ku. Pošlite nám svoje CV v slovenskom jazyku a poďte pracovať do dynamickej spoločnosti so zaujímavým ohodnotením.
Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za riadenie projektov nových výrobných zariadení, ktoré zahŕňajú špecifikáciu zariadenia, výberové konanie, plánovanie kapitálu a realizáciu projektu od návrhu až po začiatok výroby.
- Vývoj špecifikácie zariadenia
- Získanie dobrých technických znalostí o produktoch, materiáloch a procesných technológiách spoločnosti
- Riadenie plánu kapitálových výdavkov
- Výber a hodnotenie dodávateľa
- Projektový manažment počas fáz realizácie a montáže zariadení u dodávateľa a overovacích fáz vo vlastnej réžii
- Dodržiavanie technických noriem a noriem EHS
- Podpora procesu a know-how odovzdania projektov do výroby
- Vedenie projektového tímu prostredníctvom technických kontrol s dodávateľom a bez neho a počas návštev dodávateľa
- Zabezpečenie prijatia, presunu, inštalácie a uvedenia zariadenia do prevádzky podľa situácie

- Štvrťročný bonus po skúšobnej dobe - max. 10% z mesačnej mzdy zamestnanca (na základe výsledkov výrobného závodu)
- Práca v nadnárodnej spoločnosti
- deň voľna navyše

- Možnosti Homem office
- Pružná pracovná doba
- Rozvojové školenia
- Pracovné príležitosti pre interných zamestnancov
- Referral bonus
- Doplnkový dôchodkový plán po skúšobnej dobe s príspevkom zamestnávateľa
- Sociálny fond (rôzne podpory a benefity pre zamestnancov)
- Bezplatná autobusová doprava v rámci mesta Michalovce
- Rôzne akcie / teambuildingové aktivity pre zamestnancov (žiadna pandemická situácia)
- Rôzne zamestnanecké zľavy u predajcov v rámci mesta Michalovce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 3 - 5 rokov skúseností s vedením a dodávaním inžinierskych projektov/zlepšovacích činností vrátane vývoja nových produktov a strojov v rámci výrobného priemyslu
- Schopnosť rozvíjať partnerstvá v rámci organizácie aj externe so zákazníkmi alebo zástupcami dodávateľov s cieľom dodávať nové produkty a stroje včas, s rozpočtom a v najvyššej kvalite prostredníctvom efektívneho riadenia projektov
- Schopnosť technicky a komerčne vyhodnotiť návrhy dodávateľov na nové stroje
- Schopnosť vyvíjať inovatívne riešenia na riešenie problémov a navrhovať a implementovať technické riešenia problémov so schopnosťou a spoľahlivosťou procesov
- VŠ vzdelanie v oblasti strojárenstva
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov