Projektový/á procesný/á inžinier/ka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 600 EUR/mesiacfinálna výška mzdy v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáte sa vo výrobných procesoch a chceli by ste sa posunúť? Máte skúsenosti s implementáciou nových produktov/procesov a komunikujete plynule po anglicky? Ak áno, neváhajte a dajte nám o sebe vedieť. Vaše CV nám posielajte v anglickom jazyku.
Vašou náplňou práce bude:
- zabezpečovať, aby sa nové produkty dali vyrobiť pre veľkoobjemovú výrobu,
- vyvíjať a uplatňovať pokročilé automatizačné a výrobné možnosti.
- Fungovať ako kritické rozhranie medzi inžinierstvom výskumu a vývoja, globálnym automatizačným inžinierstvom a výrobou na implementáciu nových produktov a procesov
- Poskytovanie vstupov pre dizajn pre výrobu (DFM) a dizajn pre automatizáciu (DFA) tímom výskumu a vývoja a vývoju procesov počas celého cyklu návrhu produktu
- Preskúmanie špecifikácií materiálu a procesu pre nový produkt, aby sa zabezpečil optimálny prechod dizajnu a procesu do výroby
- Vykonávať testovacie činnosti / skúšky dôkazu princípu (POP) spolu s inžinierstvom výskumu a vývoja počas vývoja procesu projektu a kvalifikácie materiálov
- Spolu s výskumom a vývojom vykonávať procesné skúmanie, aby sa rozpoznali vstupy a výstupy procesu
- Výroba vysokoúrovňových procesných máp pre veľkoobjemové výrobné procesy.
- Vypracovávať odporúčania pre hodnotenie POP s dodávateľmi automatizácie pomocou prístupu založeného na riziku
- Informovať o procesných FMEA, nastaviť realistické tolerancie, navrhnúť plány odberu vzoriek
- Úzko spolupracovať s R&D na budovaní URS a určovaní vhodných dodávateľov technológií/zariadení
- Úzko spolupracovať s Automation Project Management (PM) pri budovaní zariadení URS a určovaní vhodných predajcov automatizovaných technológií/zariadení
- Podpora automatizácie PM
- Spustenie a nastavenie akéhokoľvek dizajnu experimentov (DOE), ak/keď je to potrebné
- Vstup do zariadení a stratégií validácie procesov
- Vytvoriť a udržiavať technickú dokumentáciu počas celého projektu

- Zabezpečiť, aby znalosti a odborné znalosti týkajúce sa procesov produktov a kľúčových zariadení boli odovzdané miestnemu inžinierstvu/výrobe

- Štvrťročný bonus po skúšobnej dobe - max. 10% z mesačnej mzdy zamestnanca (na základe výsledkov výrobného závodu)
- Práca v nadnárodnej spoločnosti
- deň voľna navyše
- Možnosti Homem office
- Pružná pracovná doba
- Rozvojové školenia
- Pracovné príležitosti pre interných zamestnancov
- Referral bonus
- Doplnkový dôchodkový plán po skúšobnej dobe s príspevkom zamestnávateľa
- Sociálny fond (rôzne podpory a benefity pre zamestnancov)
- Bezplatná autobusová doprava v rámci mesta Michalovce
- Rôzne akcie / teambuildingové aktivity pre zamestnancov (žiadna pandemická situácia)
- Rôzne zamestnanecké zľavy u predajcov v rámci mesta Michalovce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aspoň 3 roky skúseností ako procesný alebo technologický inžinier
- Znalosti a skúsenosti v prevádzke, výrobe alebo strojárstve sú nevyhnutné
- PC programy, t.j. Office (Excel, Word a PowerPoint), štatistické nástroje ako Minitab alebo Jump, Project Mgmt (Microsoft Project atď.)
- VŠ vzdelanie technického, strojárskeho zamerania
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov