Mechano Inžinier - pre TOP stavebnú spoločnosť

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ASAP/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac-mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou veľkých medzinárodných projektov a učte sa od odborníkov, posuňte svoju kariéru vpred tým, že sa pridáte! Hľadáme aj šikovný absolventov zo Stavebnej, Strojníckej alebo z Fakulty výrobných technológií.  Samozrejme pokiaľ už máte za sebou aj nejaké skúsenosti, tak neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.

Vašou úlohou bude:
• Súčinnosť medzi dodávateľmi
• Monitorovanie časových harmonogramov
• Hodnotenie kvality a množstva materiálu
• Bezpečnosť práce na stavenisku
• Inšpekcia a dokumentácia staveniska
• Príprava dokumentácie a výkresov
• Vytváranie výmer a cenových rozpočtov
• Navrhovanie technických riešení
• Kontrola projektových dokumentov a zmien
• Dodržiavanie zákonov a noriem
• Príprava náčrtov a výkresov pre výstavbu
• Účasť na koordinačných poradách

•  Staňte sa súčasťou veľkých medzinárodných projektov a učte sa od našich odborníkov, posuňte svoju kariéru vpred tým, že sa k nám pridáte!
• Zažite a prispievajte k multidisciplinárnym tímom v našom jedinečnom modeli podnikania Design&Build.
• Pracujte s najnovšími technológiami (BIM) a projektmi, ktoré sú oprávnené získať certifikáciu udržateľnosti.
• Taktiež sme certifikovaní podľa ISO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca stavebným priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Bakalársky alebo magisterský titul na Technickej univerzite
• Minimálne 3 roky skúseností s mechanickým inžinierstvom na stavenisku - výhoda
• Rodilá úroveň v slovenčine; anglický jazyk
• Porozumenie a dobré uplatnenie miestnych stavebných zákonov a nariadení
• Vodičský preukaz
• Vynikajúce komunikačné a spolupracované zručnosti: schopnosť zdieľať informácie, efektívne pracovať ako člen tímu a spolupracovať s multidisciplinárnymi tímami.
• Skúsenosti v projektovom riadení alebo stavebnom manažmente.
• Znalosť stavebných postupov a technických štandardov.
• Schopnosť efektívne koordinovať dodávateľov a zabezpečiť ich súčinnosť.
• Schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať stanovené termíny.

• Výborné komunikačné a vedenie tímu.
• Znalosť legislatívy a predpisov týkajúcich sa stavebného priemyslu.
• Zručnosť v práci s počítačom a znalosť stavebných softvérov.
• Analytické a riešiteľské schopnosti.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4766928  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac