Zvárač - strojný zámočník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 280 - 1 600 EUR/mesiacMzda je uvedená základná, výška sa určuje v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zahŕňa mechanické opravy strojov a zariadení výrobnej spoločnosti.

Čo budete v pracovnej pozícii robiť:
• opravovať  výrobné stroje a zariadenia
• budete vykonávať rôzne zámočnícke a zváračské práce
• budete vykonávať preventívnu údržbu (hlavne počas firemných odstávok výroby)
• evidovať všetky pracovné úkony v SAP
• budete pracovať s technickou dokumentáciu

• nepretržitá prevádzka 12 hodinové zmeny v cykle D/N/V/V

• možnosť práce na 1 zmenu
• odmena 1000 EUR  vyplatená v 3 splátkach počas 13 mesiacov v pracovnom pomere
• nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % akonáhle dosiahnete zručnosti a vedomosti požadovanej platovej triedy.
• strava za 0,50 EUR
• letná a zimná odmena vo výške polovice mzdy
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne
• príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa

• životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)

• každoročné mzdové prehodnotenie
• možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• spoločnosť nepatrí do automobilového priemyslu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre významného klienta pôsobiaceho v priemyselnej výrobe v Hlohovci. Nejedná sa o agentúrnu prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala tak vhodný kandidát ste ak:
• máte stredoškolské vzdelanie ukončené buď výučným listom alebo maturitou s technickým zameraním
• máte predošlú prax v údržbe (ale to nie je podmienkou)
• máte zváračský preukaz (nie je to podmienka)
•  viete čítať technické výkresy

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Pachingerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4762972  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac