Elekrikár - TPP, Zaujímavé finančné ohodnotenie,13,14plat

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
(''ihneď,)
1 700 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

• Práca v elektromechanickej časti oddelenia údržby
• Pravidelné servisné prehliadky elektromechanických častí strojov podľa pokynov nadriadeného a podľa plánu
• Opravy a prípadné úpravy na elektromechanických častiach strojov
• Aktívne sa podieľanie na zlepšovaní pracovných postupov

• Zimný a letný bonus (13., 14. plat)
• Mesačné prémie- 12,5%
• Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
• Zabezpečenie dopravy na pracovné zmeny
• 5 dní dovolenky navyše
• Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
• Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• Poskytovanie ubytovania
• Vernostný bonus
• Práca v 4 zmennej prevádzke
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

• SŠ Technického zamerania
• Prax na obdobnej pozícií cca 2 roky (ideálne v automobilovom priemysle)
• Elektrotechnická vyhláška § 22
• čítanie elektrických schém
• skúsenosti s PLC veľkou výhodou
• Znalosti z oblasti pneumatiky a hydrauliky výhodou
• Manuálna zručnosť, flexibilita, technické myslenie
• Ochota pracovať na zmeny 12ky

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov