Servisný technik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiac- výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta + mesačný bonus, ročný bonus a príplatky za pohotovosť. V prípade § 18 (revízny technik) je ohodnotenie v základe ešte vyššie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme šikovného servisného technika, ktorý má skúsenosti s údržbou strojov, zariadení či výťahov. Ak by ťa naša ponuka práce zaujala, pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať.

Náplňou práce bude:
- vykonávanie údržby a servisnej práce,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov,
- komunikácia.

- firemné auto aj na súkromné účely,
- odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie,
- benefitná cafetéria s ročným budgetom 500 eur/rok na odmeny podľa vlastných preferencií (šport/relax, zdravie, príspevok na DDS nad rámec zákona, vzdelávacie kurzy, kultura... a iné).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a servisom výťahom a eskalátorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektrické, technické

Prax na pozícii/v oblasti

obdobná pozícia

-odborná spôsobilosť § 21 vyhl. 508/2009 Z. z. podmienkou,
- skúsenosti s údržbou a servisom.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4752185  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac