Revízny technik (výťahy) - par. 16 (auto, doba neurčitá)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda podľa praxe + prémiový systém + iné zložky mzdy + 13 a 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre líderskú firmu na trhu v oblasti výroby výťahov a eskalátorov.

Odborné prehliadky, odborné skúšky a údržba zdvíhacích technických zariadení v zmysle výhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z.

- motivačný prémiový systém
- ďalšie zložky mzdy k základnému platu
- 13. a 14. plat v závislosti na hospodárskych výsledkoch
- služobného auto aj na súkromné účely
- benefity garantované kolektívnou zmluvou
- stabilita a profesný rast
- sústavné vzdelávanie, schollar program

Požiadavky na zamestnanca

- prax ako Revízny technik s platnou vyhláškou - ideálne oblasť výtahy alebo iné zdvíhacie zariadenia alebo niečo obdobné
- vodičský preukaz - aktívny vodič
- osvedčenie podľa §18 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.
- odborná spôsobilosť podľa §21,§ 22 vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z.
- osvedčenie revízneho technika §16 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4715143  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac