TG a TÚV - Strojník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 600 EUR/mesiacFix 1100€ + 10% (110€) bonus + zmenové príplatky (nočné, víkendy...) + 13. (Jún 1500€) a 14. plat (December 1000€) + príspevok energetikov (Október 500€). Priemerný ročný plat cez 19 000€/bruto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizuje obsluhu, manipulácie a údržbu na zverených technologických zariadeniach - TG, teplej úpravy vody, parných redukčných staníc a ostatných príslušných zariadeniach
• realizuje pochôdzkovú činnosť na obsluhovaných zariadeniach a ich pomocných technologických zariadeniach, každú poruchu, závadu, alebo neobvyklý jav zistený pri kontrole a prevádzke hlási nadriadenému a riadi sa jeho pokynmi
• vedie určenú dokumentáciu a prevádzkový denník, sleduje funkčnosť zariadení a dáva návrhy na opravy nefunkčných častí
• spolupracuje so strojníkom VS, TÚV a parnej RS a kuričom kotla
• úzko komunikuje s priamym nadriadeným o vzniku nezrovnalostí a problémov v pridelenej oblasti práce
• vedenie referentského služobného motorového vozidla

• 13. a 14. plat a prípevok ku dňu energetikov
• platové a finančné benefity
• benefity pracovného voľna - 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• zdravotné benefity, benefity k dôchodoku
• benefity pre pracovné tímy na pracovisku
• práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
• technické vybavenie zamestnancov
• profesionálny a osobný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozícia obsadzovaná pre významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti teplárenstva. Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu.

Požiadavky na zamestnanca

• stredoškolské vzdelanie s maturitou (strojárstvo, energetika)
• prax na pozícii min. 2 roky
• znalosti z výroby a prenosu tepla
• znalosť dotknutej legislatívy - obsluha VTZ podľa vyhlášky 508/2009 - výhodou
• microsoft Office - mierne pokročilý
• komunikatívnosť,  trpezlivosť, odolnosť voči stresu
• samostatnosť a zodpovednosť
• precíznosť a presnosť
• technické  a praktické myslenie, chuť učiť sa
• tímovosť a nekonfliktnosť, aktívny prístup k riešeniu problémov
• vodičský preukaz sk. B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Benešová
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis
ID: 4690512  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac