Можливість для людей з України

Pracujte s nami na výrobe posilňovačov riadenia pre automobilový priemysel v NMnV (799*1.004)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
1 095 - 1 200 EUR/mesiac1095€ je základná zložka mzdy + 75€ dochádzkový bonus + zákonné príplatky + príplatok za prácu nadčas 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca sa vykonáva na 3 zmeny (zahŕňa nočné)
• práca je vhodná pre mužov aj pre ženy
• miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom

• jedná sa o prácu na výrobnej linke komponentov pre posilňovače riadenia v automobilovom priemysle
• zahŕňa kontrolu zariadenia na začiatku a počas pracovného procesu
• práca sa vykonáva v požadoanej kvalite a kvantite
• budete aktívne spolupracovať pri analýze chýb vzniknutých v procese výroby
• na jednotlivých úsekoch sa vedú záznamy hodinovej produkcie a kvality výroby
• treba dodržiavať pracovné postupy, pracovné inštrukcie podľa príkazu zmenového majstra

• možnosť stravovania sa v jedálni
• príplatky nad rámec zákona
• príspevok na dopravu z/do zamestnania
• preplácaná lekárska prehliadka
• starostlivosť koordinátora samozrejmosťou

Informácie o výberovom konaní

• poprosím zasielať životopisy na adresu- [email protected]
• kontaktovať budeme vybraných uchádzačov
• následne je potrebné absolvovať osobný pohovor

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou riadiacich systémov a elektromotorov pre posilňovače riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota pracovať v trojzmennej prevádzke (čiže aj nočné)
• dobrý zdravotný stav bez zdravotných obmedzení (kožné alergie na vazelínu, obmedzenia dvíhať ťažké závažia, kardiostimulátor, nemožnosť dlhodobého státia pri práci, vysoký krvý tlak, epilepsia)
• potrebná je výška nad 160cm
• manuálna zručnosť
• tímová práca
• precíznosť
• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• ochota pracovať nadčas, keď je to potrebné

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4646378  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 095 EUR/mesiac