Можливість для людей з України

Máš rád prácu v auto-moto oblasti? Tak poď pracovať k nám s možnosťou sa ubytovať, alebo využiť firemnú dopravu !

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 400 EUR/mesiacfix 900 € +Dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 10% zo základnej mzdy ( až do výšky 78,86€) - Práca nadčas počas prac. zmeny 25% - Príplatok za poobednú zmenu 0,20€/ hod (14:00-22:00) - Príplatok za prácu v noci: 1,49€ / hod (22:00 - 06:00) - Príplatok za prácu v Sobotu: 2,09€/ hod - Príplatok za prácu v Nedeľu: 5,01€/ hod - Príplatok za sviatok 150% - Záťažový príplatok v prípade záťažovej práce 0,60€/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a kompletovanie trapacírov do dverí áut (Land Rover, Jaguár, VW, ŠKODA, AUDI)
- Jednoduché a nenáročné montážne a lepiace úkony spojené s kompletážou produktov ako sú tapacíre do dverí a odkladacích boxov áut.
- montáž madiel, lepenie koženkových poťahov, kabeláž, príprave materálu na výrobu častí tapacírov
- práca v stoji na 7,5 h zmenách s možným nadčasom

- Letný a zimný fin. bonus

- Príspevok na stravovanie

- Vernostný bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov
- Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
- Cafetéria
- Firemné akcie
- možnosť vyplácania záloh

- autobusová doprava

ochota pracovať na 3 zmeny , prax na obdobnej pozícii výhodou
Pohovor pozostáva z testu s úlohami: logická úloha na hľadanie rozličných tvarov a matematické testy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

výroby

Počet rokov praxe

1

- Matematická gramotnosť
- Stabilita v predošlých zamestnaniach
- ZŠ, Nižšie stredné odborné vzdelanie
- manuálna zručnosť, prax vo výrobe
- praktické myslenie
- znalosť slovenského jazyka

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Weiszová
Tel.: +421910587105
E-mail: poslať životopis
ID: 4611475  Dátum zverejnenia: 10.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac