Predajca náhradných dielov a príslušenstva pre automobily

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/hod.932 eur základ + bonusy- minimálne 1400 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáte sa v autách a máte obchodného ducha? Ste komunikatívny a technický typ? Pre nášho nového klienta v Prešove hľadáme predajcu náhradných dielov a príslušenstva pre automobily. Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.

Vašou náplňou práce bude:
• komunikácia so servisným poradcom, predajcom automobilov, zákazníkom za účelom špecifikácie náhradného dielu, príslušenstva
• Špecifikácia a objednávanie náhradných dielov potrebných na vykonanie servisu
• Preberanie došlých náhradných dielov a príslušenstva, kontrola kompletnosti dodávky a zabezpečenie správneho uskladnenia dielov
• Vybavovanie objednávok spolupracujúcich odberateľov
• Informovanie a poradenstvo zákazníkovi v oblasti príslušenstva a náhradných dielov
• Sledovanie trhu a záujmu zákazníkov o príslušenstvo
• Predstavovanie aktívneho príslušenstva
• Vybavovanie reklamácií zákazníkov

• 13ty plat podľa hospodárskych výsledkov
• zabezpečené stravovanie
• bufet
• príjemné pracovné prostredie
• pracovná doba pondelok-piatok, 7:30-16:00
• bonusový systém na základe výsledkov predajcu

Požiadavky na zamestnanca

• znalosť MS Office
• komunikatívnosť
• ľudskosť
• zodpovednosť
• precíznosť
• progresívnosť
• ochota učiť sa a záujem o autá

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4598648  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/hod.