Hľadáme šikovných operátorov/ky výroby v ZA kraji!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
955 EUR/mesiacMzda cca 1200 € - základ 955 €/mes. + bonus až do 200 € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre popredného výrobcu v ZA kraji hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby.
Náplň práce:
Práca na montážnych a zváracích linkách.
Čistenie výrobných liniek.
Kontrola vyrábaných dielov pred spustením ďalšieho procesu a po skončení aktuálneho procesu - self inspection.
Dodržiavanie pokynov nadriadenej osoby.
Miesto výkonu práce Strečno.

Bonus až 200 €
Priemerná mzda 1200 €/mes. btt
Starostlivosť koordinátora
Zvoz z Turčianskych Teplíc a Martina.

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredný výrobca v žilinskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť
- samostatnosť
- ochota práce na zmeny

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4597655  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac