Pracujte v Holíči ako operátor/ka výroby stredových konzol ! Možnosť aj pre páry !

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
DOHODOU
900 EUR/mesiac900€ / brutto mesačne + 170€ výkonnostný bonus + 50€ dochádzkový bonus + príplatky zo ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre
výrobu
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a
všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
- obsluha strojov
- zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality
materiálu a práce
- vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

- mzda 900€ základ
- výkonnostný bonus 170€
- dochádzkový bonus 50€
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť dostávania záloh
- plne hradené ubytovanie
- trojzmenná prevádzka

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte a kontaktujte ma hneď na tel. čísle : 0910 763 400 ! Už iba pár voľných miest.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá produkciou interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.
Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
- samostatnosť

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4596298  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac