Software Architect .NET

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
3 300 - 4 500 EUR/mesiacFinálna mzda sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zameranie sa skôr na systém ako celok než na konkrétne oblasti implementácie.
• Riadiť rozhodnutia o architektúre/technológii s ohľadom na súčasný stav a budúce scenáre.
• Vyhodnocovať vplyv technických alternatív vzhľadom na obchodné potreby.
• Riadiť sa nefunkčnými požiadavkami (spoľahlivosť, výkon, podpora, bezpečnosť).
• Riadiť tímový proces a postupy vývoja softvéru.
• Zamerať sa na agilitu a riadenie zmien pri používaní špecifických nástrojov a metodík spoločnosti a štandardných programovacích postupov a prispievať k ich zlepšovaniu.
• Mať dobré znalosti v obchodnej oblasti a využívať ich na pomoc pri rozhodovaní o technických/architektonických otázkach.
• Dobre rozumieť podnikovej organizácii a kultúre.
• Budovať dôverné vzťahy s podnikmi
• Mať dobré znalosti o situácii na trhu z hľadiska dostupných riešení a nástrojov a využívať ich na návrh  integrovaných riešení.
• Byť vedúcim technického tímu a hierarchickým manažérom vývojových tímov.
• Pôsobiť ako mentor alebo kouč pre svojich kolegov
• Zamerať sa na štúdium nových vznikajúcich technológií a rozširovanie technických zručností v širokom rozsahu aj do hĺbky. Vytvárať cestu prechodu na cloudové natívne riešenia.

• 5 dní dovolenky navyše
• Príspevok na dovolenku v prípade choroby počas prvých 10 dní choroby
• Príspevok na zdravotné a životné poistenie
• Príspevok do dôchodkového fondu
• Dodatočný príspevok na stravné lístky
• Nonstop licencia na pluralsight.com a MSDN

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

• Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá spravuje bankové a nebankové úverové kancelárie, poskytuje kompletnú škálu riešení pre obchodné a spotrebiteľské informácie, ako aj úverové a marketingové riadenie, obsadzujeme pozíciu Software Architect .NET

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Bakalársky titul v oblasti informatiky alebo informačných systémov
• Dobré technické znalosti (Microsoft.NET, Elastic Search, React, C#, Microsoft SQL)
• Orientácia na zákazníka (s dobrými komunikačnými schopnosťami)
• Skúsenosti s vývojom a návrhom aplikácií alebo s realizáciou projektov v medzinárodnom prostredí
• Schopnosť budovať vzťahy a vyjednávať
• Znalosť anglického jazyka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov