Можливість для людей з України

Servisný špecialista s možnosťou cestovania v rámci sveta

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacmzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví vás práca na jednom mieste? Ste dobrodružný typ a radi cestujete? Máme pre Vás jedinečnú ponuku, kde môžete zužitkovať doterajšie skúsenosti a nabrať ďalšie s novou technolólgiou v  medzinárodnom prostredí v rôznych kultúrach. Máte magisterský alebo bakalársky titul v odbore elektromechanika alebo elektronika alebo robotika.
Tak neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.

Čo bude vašou náplňou práce:
• po dôkladnom zaškolení začnete pracovať u zákazníka niekoľko dní, týždeň alebo niekedy niekoľko týždňov, všetko v závislosti od projektu, ku ktorému ste pridelení
• zadaním môže byť inštalácia, plánovaná údržba alebo núdzová oprava našich strojov
• inštalácia a nakonfigurovanie operačného softvéru

• zabezpečeie, aby stroj alebo inštalácia vždy fungovala podľa špecifikácií

• stručne povedané, budete špecialistom aspoň na jednu technológiu (rezanie laserom, ohýbanie, dierovanie....)

• príplatky za dochádzku
• prípadne ubytovanie zdarma pri zaškoľovaní v našej centrále na Slovensku
• 3. pilier, kurzy anglického jazyka zdarma priamo vo firme
• flexibilita, prístup k top technológiám,
• ďalšie vzdelávanie a rozvoj v danej oblasti
• + navyše vreckové 40% z diét
• ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ste ochotný cestovať 80% času, niekedy aj niekoľko týždňov
• ste vysoko analytický a orientovaný na výsledky
• máte radi presnosť a chcete odviesť kvalitnú prácu
• je nevyhnutné, aby ste vedeli plynule komunikovať (slovne aj písomne) v angličtine
• určité skúsenosti alebo znalosť ovládania strojov a softvéru sú výhodou, rovnako ako znalosť ďalšieho cudzieho jazyka napr. nemecky, francúzsky, španielsky,...
• aj ako čerstvý absolvent sa môžete prihlásiť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov