Inžinier/ka výrobného systému

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte znalosti z oblasti neustáleho zlepšovania a plánovania výroby? Chceli by ste nabrať nové skúsenosti v tejto oblasti a posunúť sa ďalej? Pre nášho klienta v automotive oblasti v Košiciach hľadáme inžiniera/ku výrobného systému. Ak sa vyznáte v nástrojoch neustáleho zlepšovania a kvality, pošlite nám svoj životopis.
Vašou náplňou práce bude:
- Zabezpečovať, aby boli štandardy výrobného systému známe a dodržiavané
- Schvaľovať umiestnenie prichádzajúcich projektov vo výrobnej hale a spravovať layout (zodpovedá za aktualizáciu pri každom relayoute)
- Implementovať štandardy spoločnosti prostredníctvom zavedenia základov výrobného systému: zoning, 5S, QCD, základov auto kvality, pracovných inštrukcií, rešpektovanie výrobku & kaizen (tréning zamestnancov, sledovanie akčných plánov, implementácia procedúr)
- Viesť VSA analýzy minimálne 2x ročne a definovať aktivity po ukončení VSA
- Zlepšovať kvalitu výroby a efektivitu uplatňovaním nástrojov výrobného systému ako sú workshopy Hoshin, Kaizen, Muda, SRP, SMED,TPM a zavádzaním systému „ťahového toku”
- Stanovovať nové rozmiestnenie komponentov vo výrobnej hale a definuje hladiny Min/Max komponentov
- Optimalizovať systém efektívneho zásobovania výrobných liniek prostredníctvom linefeeder-ov
- Spravovať Layout výrobnej haly
- Implementovať elektronizáciu dát

- pružný pracovný čas
- 4 extra dni voľna (tzv. sick-days)
- Home office (10 dní/mesačne)
- príspevok na dopravu
- MultiSport karta
- Edenred karta (až do 400 €/ročne)
- ročný bonus
- možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti
- odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Microsoft Excel - Pokročilý
- Lean Manufacturing - Pokročilý
- 5S - Pokročilý
- Kaizen - Pokročilý
- nanoCad - Pokročilý
- podmienkou je aspoň ročná prax vo výrobnej spoločnosti (ideálne automotive sektor)
- znalosť konceptu štíhlej výroby, metód a nástrojov zlepšovania, 5S
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov