Inžinier/ka údržby - Mzda od 1400 eur

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kechnec, okres Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte technické a analytické myslenie a elektrotechnické oprávnenie podľa §22? Viete pracovať samostatne ako aj v tíme? Ak máte vášeň pre opravovanie zariadení neváhajte sa nám ozvať a pošlite Váš životopis!

Vašou náplňou práce bude:
• Vykonávať analýzy prestojov a nápravne akcie na predchádzanie ich vzniku.
• Zabezpečiť bezporuchový stav strojov s použitím nástrojov preventívnej autonómnej a profesionálnej údržby.
• Dohliadanie nad neustálou optimalizáciou preventívnej profesionálnej údržby.
• Podieľanie sa na zlepšeniach strojov a zariadení.
• Aktívne dohliadať na integráciu nového projektu – výrobnej linky
• Podielať sa na definovaní špecifikácie výrobnej linky.
• Kontrolovať spolu s dodávateľom stroja plány údržby a dokumenty údržby.
• Denná podpora pri závažných poruchách – eskalovanie problému, zabezpečenie externého servisu.
• Vykonávanie aktivít podľa akčných plánov svojho nadriadeného – Shop Koordinatora.
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami na projektoch za účelom zlepšenia quality, produktivity výrobných liniek.
• Aplikácia WCM PM metodiky pre výrobne stroje

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Základná úroveň anglického jazyku
• Word, Excel, Power Point, Outlook
• Vysokoľkolské technického zamerania / Stredoškolské technického zamerania s minimálne dvojročnou praxou na relevantnej pozícii
• Technické vedomosti z elektroniky, mechaniky, pneumatiky a automatizácie
• Vyhláška § 22 na spôsobilosť
• Znalosť v organizácii údržby, procesoch, štruktúry, indikátorov
• Používanie CMMS (computerized maintenance management system)
• Dobrá znalosť analýzy dát a prezentácii
• Vedomosť o ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania
• ISO TS znalosti a ostatné typy pravidiel požadovaných špecifickým zákazníkom
• Organizačné schopnosti a podávanie správ
• Schopnosť pracovať tak samostatne, ako aj v tíme
• Kapacita na analýzy a rýchle technické pochopenie
• Zmysel pre detail a záujem v neustálom zlepšovaní
• Záľuba v technike

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov