Staňte sa súčasťou nášho inovatívneho tímu. Hľadáme konštruktéra – technológa s vášňou pre technický vývoj!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
IHNEĎ/ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMesačná mzda od 1000€ + variabilná zložka mzdy do výšky 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontrolovať konštrukčnú mechanickú dokumentáciu pri preberaní výroby do kovovýroby;
• prevádzať konštrukčný dozor nad výrobkami odovzdanými do výroby a nad správnosťou a úplnosťou konštrukčnej dokumentácie uvedených výrobkov, a tiež kontrolovať a dozerať na proces výroby vzoriek;
• preberať a spravovať konštrukčnú dokumentáciu prevzatého výrobného programu a zákazkových výrob jednotlivých sekcií;
• navrhovanie technických riešení podľa požiadavky zákazníkov;
• návrh produktu s cieľom minimalizácie nákladov na jeho výrobu;
• spracovávať návrhy konštrukčných zmien a odchýlok;
• vypracovávať podklady pre cenové ponuky v IS Monaco(CRM), spolupracuje pri tvorbe vstupných údajov v IS Monaco;
• spracovávať technologický postup výroby pre súčiastku, podzostavu, zostavu v IS Monaco.

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa veľmi dynamicky modernizuje
- práca v tíme s vysokým stupňom otvorenosti, motivácie a proaktivity
- práca v prostredí, ktoré implementuje veľké množstvo procesných inovácii, inovatívnych výrobných technológii a moderných riadiacich prístupov.
- stravný príspevok
- dochádzkový bonus 180€
- príspevok na dôchodkové sporenie (III. pilier)
- balíček rôznych ďalších zamestnaneckých benefitov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, vianočné darčeky a iné)

V prípade, že ťa zaujala pracovná ponuka pošli mi svoj životopis na mailovú adresu: [email protected] .

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktuj priamo na tel.č.: +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa od roku 2019 zaoberá vývojom a realizáciou batériových úložísk. Rovnako je dodávateľom výkonovej a telekomunikačnej techniky, strojárenských a elektrotechnických výrobkov. Viac ako 70 rokov úspešne vyvíjajú a vyrábajú komponenty, ako aj kompletné OEM produkty pre renomované svetové značky v segmentoch Energetika, Telecom, IT, Priemyselné stroje a HVAC. Väčšinu produkcie exportujú do okolitých štátov, Nemecka, Švajčiarska, Beneluxu či Škandinávie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny uchádzač je dynamický človek so zmyslom pre detail a poriadok, má schopnosť analyticky myslieť a proaktívne pracovať na rýchlom riešení problémov, je komunikatívny, samostatný v rozhodovaní a nebojí sa prevziať zodpovednosť za plnenie úloh a cieľov.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4593646  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac