Strategický nákupca/nákupkyňa

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac-mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného medzinárodného klienta obsadzujeme pozíciu strategického nákupcu.
Pokiaľ radi vyjednávate a radi komunikujete v anglickom jazyku a máte predošlé skúsenosti ako nákupca, neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.
Čo bude vašou úlohou:
 Nákup materiálu a sledovanie rozpočtu
 Vytváranie prehľadov cien
 Nákupné požiadavky a objednávanie
 Vypracovanie stratégie nákupu podľa kategórií a implementovanie každoročného vylepšenia cien
 Vykonávanie hodnotenia dodávateľov
 Podpora logistiky počas eskalačných problémov s dodávateľom
 Rozvíjanie nových nápadov

• perspektívnu pracovnú pozíciu v medzinárodnej spoločnosti,
• práca v dynamickom tíme,
• adaptačný proces,
• primerané platové podmienky,
• moderné fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
• jazykové kurzy v pracovnom čase hradené zamestnávateľom,
• Letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a ďalšie benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• silné medziľudské a sociálne zručnosti
• schopnosť pracovať v medzinárodnej organizácii
• silné vyjednávacie schopnosti, tímový hráč
• predošlé skúsenosti v danej oblasti
• AJ na komunikatívnej úrovni

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov