Chief Accountant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ASAP/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac-mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného účtovníka, ktorý má prax ideálne z výrobnej spoločnosti. Je otvorený k získavaniu nových skúseností na vedúcej pozícii a rád pracuje v kancelárii v kolektíve, ktorý sa dohovorí  aktívne anglicky.
zodpovednosť za vedenie kompletného účtovníctva v spoločnosti
 vedenie a organizácia činnosti účtovníkov
vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva.
príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce
 účtovanie a správa leasingových zmlúv a úverových zmlúv,
 zodpovednosť za metodickú správnosť účtovníctva v IS a komunikáciu s dodávateľom IS.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- príležitostný home office
- ostatné benefity budú predstavené spoločnosťou na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-vzdelanie v odbore: ekonomické
-prax na seniornej alebo vedúcej pozícii v oblasti 4 roky
-práca s PC (MS Office)
-práca s účtovným IS
-spoľahlivosť a lojálnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov