Operátor výrobného celku s nástupným bonusom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 280 - 1 600 EUR/mesiacMzda zahŕňa prémie, bonusy a zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v modernom klimatizovanom velíne a technologicky súvisiacich výrobných priestoroch,
• riadenie, ovládanie a kontrola chodu výrobných celkov prostredníctvom vzdialeného PC,
• riadenie a dohľad technologického procesu,
• kontrolné obchôdzky a nastavovanie výrobných zariadení,
• kooperácia s pracovníkmi údržby pri riešení poruchových stavov.

Prácu priamo do kmeňového stavu,
Mesačný dochádzkový bonus,
Mesačné prémie do výšky 30%,
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (nad rámec ZP),
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier,
Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov ,
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy,
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce,
Pravidelné školenia a obnova preukazov,
Pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie ,
Možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania,
Garancia mzdy načas,
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan,
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
drevárske, strojárske, elektrotechnické, prípadne iné technické

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Vodičský preukaz
B

Áno

Osobnostné predpoklady:
• pamäť,
• pozornosť,
• praktické myslenie,
• precíznosť (presnosť),
• spoľahlivosť,
• komunikatívnosť.

Odborné znalosti:
• základy z údržby strojov a zariadení.
Všeobecné spôsobilosti:
• základná znalosť práce s PC,
• manuálna zručnosť,
• fyzická zdatnosť,
• rozhodovanie,
• samostatnosť.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov