Skladník na poobedné zmeny/ 1200€/ Nadpriemerné benefity

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1 000 - 1 300 EUR/mesiacFixná nástupná mzda 1000€ + variabilná časť zo základnej mzdy (200€) + náborový bonus v celkovej výške 450€ + príplatky podľa zákonníka práce + iné mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie skladových operácií so zvereným tovarom
• manipulácia so zásielkami/ tovarom
• evidencia zásielok
• práca na 1 poobednú zmenu zmenu (od 12:15 do 21:00)

Ponúkame:
• náborový bonus v celkovej výške 450€ (vyplatený počas skúšobnej za každý odpracovaný mesiac 150 €)
• pravidelné mesačné a mimoriadne odmeny
• bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
• stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom aj počas čerpania riadnej dovolenky
• platené voľno navyše (1 až 3 dni nad rámec zákona)
• ovocný deň v týždni
• preplácané nadčasy
• odmena za odporučenie nového zamestnanca
• poistenie pre prípad škody spôsobenej zamestnancom zamestnávateľovi
• životné poistenie
• príspevok na jazykové kurzy
• zamestnanecké zľavy a benefity
• možnosť osobného rozvoja a posunu na vyššiu pozíciu v rámci spoločnosti
• kvalitná káva na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• fyzická zdatnosť
• užívateľská znalosť MS Office
• ochota učiť sa nové veci
• vysoké pracovné nasadenie
• samostatnosť
• bezúhonnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4590331  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac