Manažér údržby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 3 200 EUR/mesiac+ 15% kvartálne odmeny po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi tím zmenových servisných technikov
• Zodpovedá za plán výroby
• Zodpovedá za komunikáciu a zdieľanie informácií v rámci svojho tímu údržby aj s ostatnými oddeleniami
• Zodpovedá za sledovanie výdavkov na údržbu a výdavkov spojených s uskladňovaním náhradných dielov
• Zabezpečuje údržbu  strojov, zariadení a nástrojov
• Riadi aktivity v prípade zlyhania stroja a riadi nápravné opatrenia
• Je technickou kontaktnou osobou pre dodávateľov údržbárskych prác (nástrojov)
• Vypracúva  technické špecifikácie
• Definuje nákup náhradných dielov
• Definuje plán preventívnej údržby

• Finančný bonus vyplácaný štvrťročne
• Príspevok zamestnávateľa do III.piliera
• Stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• Príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za zlepšovacie návrhy
• Sociálny program
• Vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov
• Jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

AUTOMOTIVE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsenosti na danej pozícii podmienkou
- Skúsenosti s vedením ľudí
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4589452  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac