Učiteľ/ka ZŠ - Anglický jazyk (1. a 2. stupeň)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
august 2023
1 200 - 2 000 EUR/mesiacMzda je kombináciou tarifného platu a osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyučovanie pridelených školských predmetov (anglický jazyk)
• Vysvetľovanie nového učiva žiakom, diktovanie poznámok a zadávanie domácich úloh.
• Evidovanie dochádzky v triednej knihe
• Zabezpečovanie rozvíjania vedomostí, zručností a postojov žiakov
• Udržovanie pozornosti a motivovanie žiakov
• Preverovanie vedomostí žiakov (ústne skúšanie, písomné skúšky)
• Hodnotenie žiakov známkami i slovne
• Pripravovanie školských pracovných pomôcok

Plat v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v súlade so stupnicou platových taríf podľa platových tried a platových stupňov
+ osobný príplatok v hodnote od 100€ do 500€

• prácu v inovatívnej a modernej škole
• špičkové vybavenie : iPady, počítače, interaktívne tabule, moderné vyučovacie pomôcky
• motivujúce finančné ohodnotenie - príplatky od 100€ do 500€
• zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%
• práca v modernom prostredí a mladom, dynamickom kolektíve
• možnosť osobnostného a profesijného rastu
• práca s menším počtom žiakov v triede (max. 16 detí)
•  teambuildingy a spoločenské udalosti
• príspevok na relokáciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Do súkromnej základnej školy hľadáme učiteľa/ku anglického jazyka, ktorý má otvorené srdce pre deti a vo vyučovaní uplatňuje inovatívne a zážitkové metódy, je kreatívny, rád hľadá nové spôsoby a riešenia a pracuje v tíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Anglický jazyk (úroveň B2) výhodou, nie však podmienkou
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita

Vysokoškolské II. stupňa - Učiteľstvo všeobecnovzdelávacieho predmetu anglický jazyk a literatúra v kombinácií s iným predmetom

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov