Samostatný elektrotechnik (Výroba rozvádzačov)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výroba rozvádzačov - čítanie technickej dokumentácie a kontrola správnosti dodávky a komponentov
• kompletizácia skríň a ich vybavenia a príprava rozvádzačov na finálnu montáž
• výroba a zapojenie káblových zväzkov podľa PD a osadenie prvkov, označenie, popis komponentov
• nahlásenie technických nezrovnalostí , vyznačenie odchýlok a zmien od VD do PD
• funkčná skúška rozvádzačov, úpravy hotových

• príležitosť práce na významných projektoch v oblasti energetiky
• dlhodobé a perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti
• priateľské prostredie a sociálny program, spoločenské a športové aktivity
• možnosť ďaľšieho odborného vzdelávania a školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia s motivujúcim platovým ohodnotením je obsadzovaná pre rodinnú firmu, ktorá sa zaoberá elektrotechnickým priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

• skúsenosti s výrobou rozvádzačov  - priemyslených (menovitý prúd od 400A do 2500A); pre trafostanice a budovy; rozvádzače merania a regulácie, frekvenčných meničov, núdzového osvetlenia; rozvádzače inteligentných budov, bytov, verejného osvetlenia
• samostná práca pri výrobe rozvádzačov, skladanie komponentov podľa výrobnej dokumentácie,
• čítanie elektro - technickej dokumentácie
• podpora pri montáži určených meradiel
• podpora škúšobnému technikovi pri výstupnej kontrole
• manuálna zručnosť, drobné zámočnícke práce rozvodných skríň
• odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č.508/2009Z.z. min. § 22

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4588459  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.