Prevádzkový Manažér - Junior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát sa pri vykonávaní svojej pracovnej náplne bude podieľať na:
• aktívnom, pravidelnom riadení  prevádzky
• efektívnom zabezpečovaní celkového  chodu prevádzky
• úkladným vedením tímu údržbárov a vedúcich údržby
• každodenných technických obhliadkach
• revíziách kotlov.

• Služobné auto
• Flexibilná pracovná doba
• Firemné akcie
• Teambuildingy
• Jazykové kurzy a školenia
• Kafetéria

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti správy administratívnych budov, moderných priemyselných parkov a obchodných prevádzok a v rámci svojich služieb pomáha klientom dlhodobo prinášať kvalitné a funkčné riešenia (od idey cez plánovanie a realizáciu až po servis) už od roku 2007, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu prevádzkového manažéra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Min. 2 ročné skúsenosti na pozícii riadiaceho pracovníka v oblasti poskytovania technickej správy nehnuteľností
• Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou
• Znalosť v oblasti TZB (Technické zariadenia budov)

Pracovné zručnosti s:
• riadením, kontrolou a organizáciou podriadených pracovníkov – personálna agenda (výkazy, mzdové podklady, plán dochádzky, harmonogramy, protokoly, OPP, náradie…)
• riadením, kontrolou a organizáciou subdodávateľov – obchodná agenda ( subdodávateľské obchodné vzťahy, zabezpečovanie materiálu a služieb/prác)
• riadením, kontrolou a organizáciou termínov a výkonov plnenia zverených úloh v súlade so zmluvami a platnou legislatívou (znalosť príslušných noriem a vyhlášok…)
• komunikáciou so zákazníkmi (prípadne aj v cudzom jazyku)
• prípravou rozpočtov a cenových ponúk – ekonomická agenda
• nastavovaním pravidelnej a mimoriadnej údržby
• riešením prevádzkových problémov servisných zásahov
• plánovaním servisných výkonov

Kľúčové vlastnosti:
• Zodpovednosť
• Komunikatívnosť
• Technická, organizačná a obchodná kompetentnosť
• Skúsenosti s vyhláškou č. 508 (fungovanie revízii a  údržby budovy)
• Osvedčenie VT2 – plyn, kotolne
• Anglický jazyk – na úrovni B1 – B2

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov