3D Merací TECHNIK

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka a príplatky. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie kvality a vykonávanie 3D meraní pri audite nakupovaných dielov
• vzorkovanie nakupovaných dielov
• zabezpečovanie jednotnosti a správnosti meraní
• analýzy vyradeného materiálu z výroby
• evidencia a vyhodnocovanie zistených závad a evidencia výsledku analýz do protokolu
• spracovanie návrhov opatrení k náprave
• zodpovednosť za kvalitu podľa noriem ISO/TS 16949 a VDA 6.3

• letný a zimný bonus
• osobné ohodnotenie - 12,5% od nástupu do zamestnania
• 5 dní dovolenky navyše
• príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
• práca v 3 zmennej prevádzke
• palivový príspevok
• zabezpečená doprava na pracovné zmeny
• príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
• príspevok do 3. piliera
• vernostný bonus podľa odpracovaných rokov
• vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemné večierky a veľa ďalších benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vzdelanie technického zamerania
• prax na obdobnej pozícií - VÝHODOU
• znalosť systému PolyWorks - VÝHODOU
• skúsenosti so ZEISS - VÝHODOU
• skúsenosti s prácou s výkresovou dokumentáciou
• znalosť MS Office na pokročilej úrovni
• presnosť, dôslednosť a komunikatívnosť
• samostatnosť a schopnosť zvládať konfliktné situácie
• základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov