Reagujte bez životopisu

Obsluha strojů M/Ž | nová výrobní hala | Otrokovice (id. 1417*5.003)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Třída Tomáše Bati, Otrokovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
29 500 - 40 500 Kč/měsíc● 30 000,- Kč nástupní bonus (10 000 Kč po 3 měsících, 10 000,- Kč po 6 měsících, 10 000,- po 12 měsících) ● 13. a 14. mzda ve výši 95 % průměrné mzdy ● příplatky za přesčas v týdnu 30% navíc ● příplatek za přesčas o víkendu 50% navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● obsluha strojů přípravy polotovarů
● obsluha konfekčních strojů na kompletaci surových plášťů
● obsluha lisů, dokončení pneumatiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

● nástupní mzda od 24 892 do 42 160 Kč (bez příplatků)
● fixní příplatek za nepřetržitý provoz 1500,- Kč
● příplatky za odpolední směnu 375 Kč/týden
● příplatky za noční směnu 1125 Kč/týden
● příplatky za přesčas v týdnu 30% navíc
● příplatek za přesčas o víkendu 50% navíc
● 13. a 14. mzda ve výši 95 % průměrné mzdy
● 30 000,- Kč nástupní bonus zobrazit tel. čísloKč po 3 měsících, 10 000,- Kč po 6 měsících, 10 000,- po 12 měsících)
● závodní stravování s dotací 55%
● 5 týdnů dovolené
● poukázky Flexipass
● nová výrobní hala, nové šatny a zázemí
● zázemí stabilní výrobní firmy

Informace o náboru

● nutno mít s sebou výpis z lékařské dokumentace ( platí pro dovezené)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další speciální segmenty.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nábor je zaměřen na muže - výška nad 172 cm, věk max 45 let, fyzicky zdatné (některé běhouny váží až 60 Kg)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Světlana Štěpáníková
Tel.: +420731604888
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4552644  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 29 500 Kč/měsíc