Technik údržby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda je závislá od skúseností a zručností uchádzača a jeho praxe. / vrátane mesačného osobného ohodnotenia (10% zo základnej mzdy) a mesačného dochádzkového bonusu 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Údržba, kalibrácia a programovanie pridelených strojov a zariadení podľa plánu
• Nastavenie a dodržiavanie procesných a prevádzkových parametrov strojov a zariadení podľa procesných špecifikácií
• Obsluha strojov a zariadení počas výrobného procesu podľa harmonogramu
• Zaškolovanie operátorov strojov a zariadení
• Dozor nad správnym používaním strojov
• Ostatné úlohy podľa pokynov a nariadení vedúceho súvisiace s pracovnou funkciou

• Príspevok na dopravu do zamestnania obidve cesty
• Dochádzkový bonus 50€ mesačne
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
• Príspevok na kultúrne a športové podujatia podľa vlastného výberu
• Mimoriadny príspevok na stravu 2krát ročne
• Letná a zimná odmena
• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Mesačný príspevok na nákup potravín 40€ netto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba elektronických komponentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Elektrotechnické vzdelanie + vyhláška §  21- PODMIENKA
• Vedomosti z oblasti elektrotechniky
• Znalosti elektrotechnických meracích zariadení a princípov ich fungovania
• Znalosti strojných zariadení TDK, Siemens, SEHO, Schneider ( výhodou )
• ochota pracovať v 3-4 zmennej prevádzke

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov