Chcete si privyrobiť popri svojej práci? Ponúkame len víkendové zmeny v Kočovciach (iba ranné) Budete pracovať na vysokozdvižnom vozíku

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Od 185 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 185€ + príplatok hlučné prostredie 0,72 €/hod + príplatok za sobotu, a i.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca sa vykonáva v Kočovciach
- vhodnejšia skôr pre mužov
- pracuje sa len v soboty (8h/týždeň)

- Vykládka lisovaných balíkov a big-begov z kamiónov;
- Manipulácia so vstupným materiálom do technologickej linky triediaceho centra;
- Oscanovanie balíkov z medziskladov;
- Kontrola fungovania technológie – dopravníkov, optických senzorov;
- Kontrola technologického procesu – triedenia PET fliaš do farebných škál, triedenia hliníkových plechoviek a železného materiálu;
- Odoberanie a viazanie lisovaných balíkov, PET fliaš a plechoviek z plnoautomatických lisov, váženie a šaržovanie a scanovanie lisovaných balíkov, zaskladňovanie balíkov do skladu hotových produktov;
- Evidencia výroby do predpísaných formulárov a tlačív v papierovej podobe a tlačenie výstupov z váženia;
- Vyskladňovanie a nakládka expedovaných produktov a materiálu do kamiónov;
- Zodpovednosť za stav zverenej manipulačnej techniky;
- Aktívne sa podieľa na plnení stanovených projektových cieľov;
- Plnenie pokynov nadriadeného Velinár - vedúci zmeny.

- bonus za odporúčanie nového zamestnanca
- atraktívna príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- otvorená firemná kultúra

V prípade záujmu poprosím zasielať životopisy na adresu- [email protected]
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Následne je potrebné absolvovať osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

recyklácia plastových a kovových plechoviek

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- 2-ročná prax vo výrobe alebo;
- VZV (typu W1) výhodou, nie podmienkou;
- analytické a procesné myslenie;
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail;
- vysoká miera samostatnosti a dodržiavanie termínov;
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4548757  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 185 EUR/mesiac