Máte radi čisté pracovné prostredie? Poďte pracovať do potravinárstva v Lúke ako operátor výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
980 - 1 060 EUR/mesiac6€/hod základná mzda + zákonné príplatky + mesačná prémiová zložka do výšky 20% zo základnej mzdy (po zaučení) + možnosť dynamizácie mzdy na základe rastúcich skúseností a efektivity pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca sa vykonáva na 3 zmeny (zahŕňa nočné)
• miesto výkonu práce- Lúka
• obsluha strojov linky na stáčanie nápojov
• starostlivosť o zverené náradie

• zmluva na TPP priamo so zamestnávateľom ("pod kmeň")
• možnosť získania mesačnej mimoriadnej odmeny (závisí od pracovných výsledkov zamestnanca)
• možnosť získania ročnej odmeny (závisí od hospodárskeho výsledku spoločnosti)
• možnosť dynamizácie mzdy (závisí od skúsenosti a efektivity pracovníka)
• možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
• zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
• otvorenú a priateľskú firemnú kultúru,
• a iné zamestnanecké benefity

Ak Vás ponuka zaujala, poprosím zaslať životopis na adresu- [email protected]
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Následne je potrebné absolvovať osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Ide o spoločnosť, ktorá zastrešuje popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Výhodou:
• bydlisko v okolí Lúky
• vytrvalosť a presnosť
• komunikačné schopnosti
• samostatnosť, zodpovednosť
• ochota pracovať s vysokým nasadením
• kladný vzťah k dodržiavaniu hygienických predpisov
• spoluprácu v tíme
• flexibilitu v prípade úpravy pracovných zmien

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4548738  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac