Reagujte bez životopisu

Si technický zručný a máš vyhlášku § 22? Ak áno, u nás si zarobíš až 1300€ a viac! Podelíme sa s tebou o úspech našej spoločnosti! Reaguj ešte dnes!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/ IHNEĎ
1 300 - 1 400 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od zručností, schopností a osobnostných predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu a chcete uplatniť svoje technické zručnosti? Pridajte sa k nám! Predaj našich výrobkov celosvetovo rastie a s ním rozširujeme aj naše kapacity a počet zamestnancov. Našim cieľom je umožniť zamestnancom rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať ich pracovné ambície.

Tvojou náplňou práce bude:
- diagnostika a opravy základných porúch na tepelných čerpadlách a systémovej technike
- vykonávanie servisných prehliadok systémovej techniky
- technické poradenstvo servisným partnerom

Staň sa súčasťou výroby celosvetového technologického lídra na trhu v segmente ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie. Spoznajte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov.

U nás vieme dobre vykonanú prácu oceniť, a to nielen mzdou. S našimi zamestnancami sa delíme o úspech spoločnosti prostredníctvom týchto benefitov:

- dlhodobé perspektívne zamestnanie s možnosťou profesijného i osobného rastu
- prácu pre zaujímavú a stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- spoluprácu v medzinárodnom tíme odborníkov
- motivačné platové ohodnotenie
- možnosť kariérneho posunu
- kurzy (chladiarenský)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. Taktiež je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

samostatný elektrotechnik § 22, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Tešíme sa na životopisy uchádzačov, ktorí majú nasledujúce skúseností:

• vodičský preukaz B
• ochota cestovať
• komunikatívnosť, samostatnosť
• zákaznícky orientovaný prístup
• ochota učiť sa a rozvíjať
• schopnosť pracovať v tíme
• AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4545363  Dátum zverejnenia: 8.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac