Ak si manuálne zručný a máš vyhlášku §21 u nás zarobíš až 1800€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 400 - 1 800 EUR/mesiac1100 brutto + variabilná zložka od 300 do 700€ za každú montáž v mesiaci + 13. plat, a ďalšie finančné benefity podľa odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás by si podľa návrhu montoval plošiny, stropné zdviháky, stoličkové výťahy a odstraňoval architektonické bariéry pre seniorov a telesne postihnutých.
Tvoja pracovná doba by bola cca od 7:00-15:30hod.
Mal by si na starosti spolu aj s tvojím kolegom montáže po celom Slovensku, čiže rátaj, že niekedy budeš, aj na služobnej ceste.
Pravdepodobne by sa na montáže vychádzalo z obce Dojč ( pri Senici), kde býva tvoj budúci kolega, ale samozrejme by záležalo aj od teba, čiže sa dá dohodnúť na kompromise.
Budeš pracovať pre stabilnú spoločnosť ktorá sa zaoberá dodávkou a montážou zdvíhacích zariadení pre ZŤP a seniorov a tiež úpravami automobilov pre ZŤP.

• stabilné zamestnanie v rodinnom prostredí
• 13.plat
• vysoké finančné benefity podľa odbornosti
• parkovacie miesto
• bezplatné požičovňa náradia
• možnosť zvýšenia odbornej kvalifikácie na náklady firmy
• požičiavanie dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ak máš vyhlášku § 21, si šikovný, flexibilný, manuálne zručný, empatický a aspoň trochu sa vyznáš v technických výkresoch, tak si náš človek!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• odborná spôsobilosť dla § 21 vyhl. 508/2009 Z.z.
• ochota cestovať
• samostatnosť
• pracovitosť
• empatia
• manuálna zručnosť
• Microsoft Excel - Základy
• Microsoft Word - Základy
• vodičský preukaz skupiny B
• Vzdelanie v odbore: elektrotechnické, strojárske, stavebné

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov