Zaujímaš sa o autá a elektroniku? Staň sa členom nášho testovacieho teamu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacmzda sa odvíja na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom teamu špecializovaného oddelenia Testovania.

Tvojou úloha bude:

Manuálne nastavovanie - príprava testovaných sedadiel
( testujú sa senzory pre automobilový priemysel)
Nastavenie systému pre realizáciu testov podľa popisu.
Príprava a nastavenie Soft-Hardwarovej časti testu podľa manuálu
Vytváranie dokumentov pre realizáciu testov.
Vytváranie dokumentov o stave testu a o výsledkoch testov.
Realizácia testov na základe pracovných inštrukcií.
Dokumentácia testovacích procedúr.
Konzultácia výsledkov testov s testovacími inžiniermi a team leaderom.
Koordinácia brigádnikov

- preplácanie cestovných náhrad (50%)
- sociálne benefitov
- Interný školenia
- Jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- znalosť základných elektrotechnických obvodov
- skúsenosť so spájkovaním-výhoda
- dodržiavanie bezpečnosti práce

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4544715  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac