Можливість для людей з України

Skladník - picker

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
960 - 990 EUR/mesiac- po 6 mesiacoch navýšenie mzdy na 990 euro/mes. - variabilná zložka mzdy do 15 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávame skladníka - picker-a pre zásobovanie výrobnej linky materiálom a zabezpečenie plynulého chodu liniek. Úlohy zahŕňajú:

- Objednávanie materiálu a zabezpečenie jeho príjmu vo výrobnom systéme

- Zaskladňovanie materiálu

- Starostlivosť o baliaci materiál

- Zabezpečenie plynulého chodu liniek

- Práca v 3 zmenách

- Práca vhodná pre mužov (dvíhanie bremien)

Ak hľadáte stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu, pridajte sa k nášmu tímu skúsených skladníkov - pickerov!

- mesačný variabilný bonus do výšky 15% základnej mzdy
- mimoriadne odmeny za prácu cez víkend nadčas
- doprava zabezpečená ZDARMA
- ubytovanie len 2 eurá/noc
- stravovanie vo vlastnej jedálni, doplatok len 0,69 centov
- dovolenková, vianočná prémia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4543675  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac