Fullstack Developer (C#, .Net, Javascript, Web Stack (HTML5, CSS3))

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
2 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľanie sa na architektúre, dizajne a technickom dlhu produktu s cieľom zabezpečiť škálovateľnú SW platformu, na ktorú možno pripojiť a konfigurovať služby.
•     Návrh a implementácia softvérových komponentov na základe softvérového návrhu (napr. webové služby RESTful atď.)
•     Transformácia požiadaviek rôznych zainteresovaných strán do implementácie biznis logiky v backendovej službe
•     Podpora stratégie testovania z hľadiska písania automatizovaných testov a unit testov
•     Zabezpečenie kvality softvérového produktu (súlad s procesom vývoja)
•     Údržba a zlepšovanie rôznych častí používateľského rozhrania
•     Integrovať časti front-endu s backendovými službami a nasadzovať mikrostránky s využitím architektúry micro-services
•     Nasadenie a monitorovanie služieb
•     Zapracovanie spätnej väzby od používateľov a požiadaviek na zmeny v krátkych vývojových cykloch (agilný vývoj)
•     Dokumentácia návrhu a implementácie produktu
•     Vyhľadávanie a oprava chýb softvéru

• Variabilný a vianočný bonus
• Hybridný typ práce - kombinácia práce na diaľku a práce z kancelárie
• Flexibilný pracovný čas
• Bridge days - bezplatné extra platené voľno 6 dní ročne
• 3 dni zdravotného voľna ročne (nie je potrebné povolenie od lekára)
• V prípade choroby 100 % náhrada mzdy 20 dní/rok, to zahŕňa max. 10 dní/rok na starostlivosť o rodinu
• Doplnkový dôchodkový plán
• 300 EUR na regeneráciu pracovnej sily prostredníctvom systému kafetérie
• Wellbeing program - psychologické, právne a finančné poradenstvo
• Program starostlivosti o rodinu (dotácia na novorodenca, materská dovolenka, materské školy, letné tábory)
• Program udržania zamestnancov (pracovné výročie, životné výročie, zamestnanecké pôžičky)
• Program vzdelávania a rozvoja (obchodné a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, školenia mäkkých zručností,...)
• Účasť na svetoznámych IT konferenciách ako Microsoft IGNITE pre najlepších zamestnancov
• Široké portfólio projektov v oblasti zdravotníctva a rotácia pracovných miest v rámci spoločnosti (kybernetická bezpečnosť, umelá inteligencia, IT služby v oblasti zdravotníctva, ...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre popredného klienta v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb zákazníkom a vývoja technológii, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu FullStack Developera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Bakalársky alebo magisterský titul v oblasti informatiky alebo v príbuznom odbore
• Viac ako 5 rokov praktických skúseností s vývojom softvéru agilným spôsobom
• znalosť: C#, .NET, JavaScript, web stack (HTML5, CSS3)
•  skúsenosti s: .NET Core, ASP.NET Core, Angular
• dobrá znalosť OOP, SOLID, Clean Code
• automatizácia testovania a unit testing
• kontinuálna integrácia a kontinuálne nasadzovanie
• angličtina v hovorenej a písanej forme
• mentorovanie a vedenie mladších vývojárov
• kultúra otvorenej spätnej väzby a neustáleho zlepšovania, tímový hráč
Je dobré mať:
• Event Sourcing
• Docker, Kubernetes, Helm
• základné znalosti o sieťach - TCP/IP
• skúsenosť s TDD
• skúsenosť s AWS, Rabbit MQ
• skúsenosť Micro-services architektúrou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov