Vedúci PLC oddelenia (medzinárodné projekty - stabilna firma)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
3 000 - 3 300 EUR/mesiacvýška mzdy podľa praxe kandidáta + kvarátlne odmeny + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• technické vedenie tímu PLC programátorov pri návrhu, implementácii a uvedení do prevádzky komplexných montážnych a výrobných liniek
• implementácia zákazníckych špecifikácií do softvérových konceptov
• vytváranie a sledovanie pracovných balíkov pre tím pri konkrétnych zákazníckych projektoch
• plánovanie kapacít
• úzka spolupráca s medzinárodnými projektovými tímami
• príprava pravidelných správ o stave a pokroku softvéru
• koordinácia tém v rámci interného projektového tímu a so zákazníkom

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým zázemím a príjemným pracovným kolektívom
• možnosť rastu
• 13. plat
• kvartálne odmeny
• jazykové a iné vzdelávanie
• firemné akcie
• príspevok zo sociálneho fondu
• stravovanie priamo v spoločnosti
• teambuildiny a iné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre významnú a stabilnú zahraničnú spoločnosť na Slovensku s rodinným zázemím, ktorá pôsobí v oblasti automatizácie, strojov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosti s PLC a prax s vedením ľudí - nutná podmienka
• potrebné skúsenosti s PLC softvérom - Beckhoff alebo iný obdobný PLC softvér
• výhodou znalosti SAP alebo iného ERP systému
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - min. B2
• ochota cestovať do zahraničia - minimálne služobné cesty
• záujem o agilnú metódu Scrum

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov