ERP Senior vývojár systému

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
2 500 - 3 000 EUR/mesiacPo 3 mesiacoch zvýšenie platu na 2800,- EUR/ max do výšky 3000,-EUR závisí od skúseností a kvalifikácie kandidáta a tiež od nástupného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné povinnosti a zodpovednosti:
• Správa medzinárodne používaného ERP systému ABAS
• Vývoj softvéru v prostredí ERP
• Konzultácie firemných procesov pri zavádzaní ERP systému, jeho častí a úprav
• Tvorba programov FOP
• Návrh a zavádzanie špecializovaných projektov
• Projektové/čiastočné riadenie projektov ERP
• Účasť na podpore prvej a druhej úrovne
• Tvorba tlačových zostáv v Jasper Reports
• Užívateľská podpora
• Školenie kľúčových užívateľov a užívateľov vykonávajúcich špecifické úlohy
• Komunikácia s dodávateľom ERP systému ABAS

Môžete očakávať rozsiahlu úvodnú fázu, počas ktorej sa podrobne zoznámite so svojou oblasťou zodpovednosti a so spoločnosťou.
Budete súčasťou motivovaného, inovatívneho tímu v dynamickom pracovnom prostredí, kde sú nové výzvy súčasťou každodennej práce.
Od prvého dňa sa budeme zaujímať o váš názor, budete mať možnosť pracovať samostatne a prevziať zodpovednosť.

Znalosť systému nie je nutná, zaškolenie v Rakúsku.

Prosíme CV posielať v Anglickom aj Slovenskom jazyku.

Možnosť neustáleho profesného rastu
Práca v dynamickej spoločnosti
Príspevok na cestovné od 10km / 0,25 eur / km.
Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD.
Podniková jedáleň - zamestnanec prispieva na stravu len 0,70 Eur.
Zaujímavý sociálny program :
permanentka na kúpalisko v Topoľčanoch
voľný vstup do wellness Malé Bielice
365GYM fitness
podnikové akcie
poukaz do lekárne
vzdelávanie a možnosť kariérneho postupu
bonus až 1000€ za odporučenie ďalšieho zamestnanca.
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Zručnosti:

abas ERP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Bash - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Docker - Pokročilý
Kubernetes - Pokročilý
Ansible - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý

Technické vzdelanie v oblasti IT (HTL,FH,UNI,...)
Znalosti v oblasti analýzy a návrhu podnikových procesov sú výhodou.
Základné programátorské zručnosti v bežnom programovacom jazyku.
Skúsenosti s podporou systémov ERP sú výhodou.
Vysoká miera osobnej zodpovednosti, ako aj kontaktné a komunikačné zručnosti, ochota cestovať v malom rozsahu a flexibilita.

Veľmi dobrá znalosť nemčiny v písanej a hovorenej forme + dobrá znalosť angličtiny.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov