Montáž autosedaček - motivační mzda + jiné benefity!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Bezděčín, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Čalounění sedaček kůží nebo textílií
- Montáž rámů autosedaček

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP ve společnosti se zajímavým výrobním programem
- Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
- Bonusy a příplatky za směnnost
- Kariérni a finanční růst
- Příplatky za svátky a přesčasy
- Stravenky v hodnotě 120 Kč za každou odpracovanou směnu
- Týdenní finanční zálohy ve výši 1000 Kč
- 25 dní dovolené
- Ubytování ZDARMA v Mladé Boleslavi
- Volné víkendy
- Zajištění veškerých pracovních pomůcek a pracovního oděvu vč. obuvi
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bezděčín

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro společnost, která je významný dodavatel autosedaček hledáme manuálně zručné operátor/ky výroby . Hledáte práci na 8 hodinové směny s nástupem IHNED? Pak hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Fyzickou zdatnost, především sílu v rukách
- Manuální zručnost
- Cit pro barvy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4531926  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc