Можливість для людей з України

Výrobný robotník v Námestove so mzdou aj 1000€ s nástupným bonusom 500€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
Ihneď
970 - 1 360 EUR/mesiac• nástupný bonus 500€ • základná mzda 5,50€/hod + príplatok za nočnú + príplatok za poobednú + príplatok za prácu v sobotu + príplatok za prácu v nedeľu + rizikový príplatok + príplatok za sviatok, za nadčas • odmeny pri jubileách • 13.,14. plat • mesačná mzda od 1000€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na 3 alebo 4 zmeny
• vykonávajú sa pracovné operácie podľa technickej dokumentácie
• pri zistených odchýlkach od predpísaných postupov a parametrov je potrebné informovať nadriadeného pracovníka
• nevykonávajú sa žiadne činnosti, ktoré môžu viesť
k poškodeniu majetku spoločnosti či zdravia svojho a svojich spolupracovníkov

• možnosť kariérneho rastu
• možnosť stravovania v jedálni, či v bufete
• zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere vo firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti
• odmeny pri životných a pracovných jubileách

• v prípade záujmu poprosím zasielať životopisy na adresu- [email protected]
• budeme kontaktovať vybraných uchádzačov
• neskôr je potrebné absolvovať osobný pohovor priamo v podniku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Závod produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota pracovať aj počas nočných zmien nevyhnutná
• pozícia vhodná aj pre absolventa
• prax v automobilovom priemysle je výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4529008  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac