Servisný technik - kombinácia HO/výjazdy

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 700 - 2 300 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• servisné práce (údržba, oprava, inštalácia, uvedenie do prevádzky a optimalizácia) na Slovensku a v zahraničí
• príprava a kontrola servisných návštev a pomoc pri predaji servisných ponúk
• aktívna komunikácia a starostlivosť o klientov
• poskytovanie podpory klientom pri technických problémoch alebo výkonnosti zariadení  (osobne/na diaľku)
• tvorba podrobných správ z terénu po každej inštalácií alebo technickom zásahu
• školenie pracovníkov údržby a servisu zákazníkov
• poskytovanie nápadov na možnosti zlepšenia (kvalita/efektívnosť/ziskovosť)

•  2 dni voľna nad rámec zákona
• služobné auto aj na súkromné účely
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• 13. plat (50% je garantovaný)
• finančné odmeny - za senioritu, odporúčanie kandidáta
• príspevok do 3. piliera
• finančný príspevok na vzdelávanie
• stravné lístky nad rámec zákona
•  v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
• školenia a vzdelávanie na pracovisku
• teambuildingy a spoločenské aktivity
• multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre významnú spoločnosť v ekologickom priemysle.
Pracuje sa formou kombinácie home office a výjazdy. Pozícia vyžaduje cestovanie po celom Slovensku a do zahraničia.
Aktuálne na pozíciu hľadáme viacero ľudí, takže ak máte vo svojom okolí kamaráta alebo kolegu z rovnakého oboru, môžete sa na pozíciu uchádzať spoločne. :)
Školiaci proces trvá 6-12 mesiacov, kde budú kandidáti komplexne zaškolení pre potreby danej spoločnosti a pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosti v oblasti B2B, podpora priemyselných zariadení
• PLATNÚ odbornú spôsobilosť podľa §22 alebo §23
• vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti Elektromechanik - VÝHODOU
• znalosti elektrických systémov a zisťovania porúch
• zručnosti v oblasti IT a sietí
• aktívna znalosť anglického jazyka (B2/C1), znalosť ďalšieho cudzieho jazyka - VÝHODOU
• komunikačné zručnosti, samostatnosť, schopnosť pracovať pod stresom
• flexibilita a ochota cestovať do zahraničia
• vodičský preukaz sk. B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov