Zmenový technológ

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda 1 100 EUR brutto + variabilná zložka mzdy 0-20% /0-220,- EUR/ + dochádzkový bonus 50,- Eur. Priemerný mesačný plat 1370 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, technicky zdatných technológov  s chuťou učiť sa. Môžu byť aj absolventi technických odborov ( zaškolenie zabezpečí spoločnosť ).

• nastavovanie, nábeh a obsluha lisov na výrobu polystyrénových tvaroviek
• obsluha a kontrola parných kotlov
• práca na 12 hod. zmeny PO-PIA  (R,N, voľno)
• práca s ťažkými bremenami

• možnosť ubytovania
• doprava firemnými autobusmi zabezpečená zo smerov Nové Zámky, Dunajská Streda, Trstice, Kolárovo
• príplatok za prácu vo sviatok, sobotu, nedeľu, noc, nadčas
• možnosť ďalšieho vzdelávania a kurzov
• príspevok na dôchodkové sporenie
• pracovné oblečenie
• strava je zabezpečená vo firme (jedáleň/bufet)
• ide o prácu do interného stavu spoločnosti ( nie je to práca cez agentúru)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba plastových dielcov pre elektronický a automobilový priemysel, spracovanie plastických hmôt, lisovanie plastov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technická myslenie a zručnosť
• schopnosť analyzovať a riešiť problémy
• ochota pracovať na 12 hod zmeny
• ochota učiť sa nové veci

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov