Poradca na pobočke

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
(''dohodou,)
1 000 - 1 400 EUR/mesiacpodľa pozície, skúseností a schopností kandidáta + variabilná zložka + ročné bonusy + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Byť schopný poradca, a učiť sa postarať o finančné zdravie aj bonitných a náročnejších
klientov

• mať klienta vždy na zreteli a byť mu spolupracujúcim partnerom
• mať prehľad na finančných trhoch a podporovať progres klientov pomocou
rôznych finančných produktov

• pravidelná a dôverná komunikácia s klientmi
• mať dobre zorganizovaný deň podľa potrieb klientov a seba

• Kariérny rast
• pekné moderné prostredie
• žiadne nadčasy
• pomoc pri prevencií v zdravotnej starostlivosti
• príspevok na šport a relax
• príspevok na stravovanie
• veľa workshopov a školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre jednu z najvýznamnejších a najstabilnejších slovenských bank hľadáme finančného poradcu. Jedná sa o viacej pozícii naprieč Slovenskom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• minimálne 1 rok skúseností na obdobnej pozícii
• zápal a profesionalitu pre finančné riešenia
• záujem o technológie a inovácie vyvinuté pre klientov
• hľadanie riešení nie výhovoriek

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov