Investičný/á konzultant/ka➡TPP➡Flexibilný pracovný čas➡ mzda 2000 eur!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

• Starostlivosť o klientov, akvizície nových klientov, rozvíjanie vzťahov s klientami
• Nadväzovanie nových kontaktov s HNWI/UHNWI alebo afluent klientelou
• Udržiavanie vzťahov s klientelou vo svojom portfóliu
• Správa klientskych aktív

• lukratívne finančné ohodnotenie
• home office
• flexibilný pracovný čas
• osobnostný a kariérny rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vyznáte sa vo svete financií a investícií? Máte skúsenosť s bankovníctvom a nadviazanie nových kontaktov pre Vás nie je žiadny problém? Pre nášho nového klienta, ktorý sa špecializuje na obchod s cennými papiermi a investovanie, hľadáme šikovných ľudí na pozíciu investičný/á konzultant/ka pre východné Slovensko. Pošlite nám svoj životopis a staňte sa členom prestížnej skupiny s lukratívnym finančným ohodnotením!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• ambiciózny a komunikatívny človek s chuťou pracovať a dosahovať výsledky
• skúsenosti zo sveta investovania výhodou
• skúsenosti s bankovníctvom z retail alebo privátneho sektora
• Vodičský preukaz sk. B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov