Programátor PLC Senior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
30 - 50 EUR/hod.Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj aplikačného SW pre priemyselné riadiace systémy (PLC, SCADA)
• oživenie a uvedenie riadiacich systémov do prevádzky, nájazd technológií
• tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
• návrh koncepcie automatizácie, návrh štandardov pre vývoj aplikačného SW
• riadenie projektov (pri menších zákazkách)
• vypracovanie cenových ponúk, rokovanie so zákazníkmi a subdodávateľmi
• práca prevažne na zahraničných projektoch - Nemecko/Belgicko

• nadštandardné platové ohodnotenie
• časová a turnusová flexibilita
• účasť na zaujímavých projektoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je spoločnosť zameraná na externé riešenia pre strojársky, automobilový a ďalší priemysel.
Pozícia je obsadzovaná na prevažne zahraničné projekty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
• prax v oblasti programovania PLC systémov minimálne 3roky
• znalosť programovania PLC / SCADA
• Anglický jazyk - B1

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4508867  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 EUR/hod.